فرودگاه سنگاپور (SIN) Singapore :

فرودگاه بین المللی سنگاپور (SIN) Singapore


فرودگاه‌هایی که تور های رایگان بازدید از شهر ارائه می‌دهند :

برخی فرودگاه‌های جهان برای لذت بخش کردن تجربه‌ی‌ ترانزیت طولانی،  تور های شهری رایگان ارائه می‌دهند.

در اینجا پنج فرودگاه که این امکان را برای مسافران فراهم کرده اند، آورده‌ایم. در سفر آینده خود یادتان نرود نگاهی به این نوع امکانات فرودگاه بیاندازید.

فرودگاه سنگاپور (SIN) Singapore :

فرودگاه سنگاپور (SIN) Singapore :

اگر با خطوط هوایی سنگاپور سفر می‌کنید، توقفی در فرودگاه چنگی در سنگاپور (SIN) خواهید داشت. این فرودگاه معروف به خدمات و امکانات گسترده‌اش است. استخر شنا و جکوزی ، سینما و باغ های متعدد آن را برای چندین سال در صدر جدول برترین فرودگاه‌های SkyTrax قرار داده است. در داخل فرودگاه سنگاپور سرگرمی‌های زیادی وجود دارند ولی اگر ترجیح می‌دهید شهر را ببینید، می‌توانید از تور رایگان این فرودگاه استفاده کنید.

اگر زمان توقف بین دو پرواز شما بین 5.5 تا 24 ساعت باشد ، می‌توانید که از یکی از دو تور رایگان دو ساعت و نیمه استفاده کنید. تور میراث فرهنگی، 5 بار در روز برگزار می‌شود و شما را به چیناتون Chinatown ، هندوستان کوچک Little India، کامپونگ گلم Kampong Glam  و  پارک مرلیون Merlion ، پارکی که سمبل ملی سنگاپور، مجسمه‌ای با سر شیر و بدن یک ماهی وجود دارد، می‌برد.

تور گشت‌وگذار در شهر روزی دو بار اجرا ‌می‌شود و بیشتر روی سنگاپور مدرن متمرکز است.

برای پیوستن به یکی از این تورها، به دنبال یکی از غرفه های تور سنگاپور در منطقه ترانزیت بگردید. برای ثبت‌نام در تور گذرنامه، بلیت هواپیما و ویزا خود را نشان دهید.و همچنین به یاد داشته باشید، ثبت‌ نام تور یک ساعت قبل از شروع آن  بسته می‌شود.

فرودگاه استانبول (IST) Istanbul :

فرودگاه استانبول (IST) Istanbul :

اگر با هواپیمایی ترکیه از طریق فرودگاه استانبول (IST) پرواز می‌کنید و بین دو پروازتان 6 تا 24 ساعت اختلاف است، امکان استفاده از یکی از شش تور برنامه Touristanbul را دارید. این تورها شما را به برخی مکانهای دیدنی استانبول مانند میدان تقسیم ، دیوار کنستانتین و مسجد ایاصوفیه می‌برند.

هر تور برنامه زمانی متفاوتی را دنبال می‌کند و این امکان را به شما‌ می‌دهند که با توجه به ساعت پروازتان تور مناسب را انتخاب کنید. برخی از  این تورهای حتی شامل یک وعده غذایی رایگان نیز می شوند.

برای پیوستن به این تورها ، کافی است به دنبال میز هتل در سالن ورودی پرواز‌های بین‌المللی باشید. نیازی به رزرو نیست ولی حداقل 30 دقیقه قبل از زمان عزیمت تور باید ثبت نام کنید. تورها ساعت 8:30 صبح ، 9:00 صبح ، 12:00 ظهر ، 2:00 بعد از ظهر و 4:00 بعد از ظهر حرکت می‌کنند و مدت زمان آن‌ها 2.5 تا9 ساعت است. برای مشاهده کامل برنامه‌های تور به سایت Touristabul مراجعه کنید.

فرودگاه تایپه (TPE) Taipei :

فرودگاه تایپه (TPE) Taipei :

هنگام پرواز با اوا ایرویز Eva Airways  یا خطوط هوایی چین China Airlines و از طریق فرودگاه تایپه (TPE) و در صورتی که فاصله بین دو پروازتان 7 تا 24 ساعت باشد، واجد شرایط شرکت در تور نیم روزه رایگان خواهید بود. یک تور در ساعت 8:15 صبح و یک تور در ساعت 2 بعد از ظهر حرکت می‌کنند. هر دو تور تقریباً 4 ساعت طول می‌کشد و از جاذبه‌هایی مانند معبد Qingshui Zushi ، خیابان قدیمی Sanxia  و تایپه 101 که یکی از بلندترین ساختمان های جهان است دیدن می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام ، برنامه‌‌های سفر و شرایط لازم ، به صفحه تور نیم روزه رایگان مراجعه کنید.

فرودگاه اینچئون سئول (ICN) Seoul-Incheon :

فرودگاه اینچئون سئول (ICN) Seoul-Incheon :

اگر ترانزیت شما از طریق فرودگاه اینچئون سئول (ICN) است، یک فرصت عالی برای استفاده از تورهای رایگان یک تا پنج ساعته‌ی این فرودگاه دارید. این تورها شامل فعالیت‌هایی مانند بازدید از یک ساحل محلی‌، معابد اطراف، غار گوانگمیونگ و خرید هستند.

تورها می توانند از قبل بصورت آنلاین در وب سایت Transit Tour رزرو شوند. همچنین می‌توانید در صورت وجود ظرفیت، این تورها را در خود ترمینال 1 و ترمینال 2 رزرو کنید.

فرودگاه ناریتا – توکیو (NRT) Tokyo-Narita :

اگر باید در فرودگاه ناریتا (NRT) توکیو ساعاتی طولانی ترانزیت باشید، به برنامه Narit Transit and Stay را سر بزنید. آنها تورهای هیجان انگیزی برای آشنایی شما با جاذبه‌های شهر و فرهنگ ژاپنی دارند. از جمله بازدید از معبد Narita-san Shinsho-Ji یا تورهای cosplay که در آن می توانید لباس یک سامورایی ، نینجا یا کیمونو بپوشید.

خود تورها رایگان هستند، اما شما مسئول هزینه حمل و نقل و هزینه بلیت ورودی اماکن برای خود هستید. بیشتر تورها حدود 4 ساعت طول می‌کشند.

این تورها را از قبل می توانید رزرو کنید و فقط برای مسافرانی که ویزای ورود به ژاپن را دارند، در دسترس است. اگر از قبل رزرو نکرده اید، به پیشخوان برنامه حمل و نقل ناریتا در ترمینال 1 یا 2 بروید. آنجا از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر امکان ثبت نام تور وجود دارد.

هدف وبسایت خسارتگیر، پایان دادن به مشکلات ناشی از پرواز مسافران و حمایت از آرامش آنهاست. به طور خلاصه، ما به مسافران هوائی در سراسر جهان کمک می‌کنیم تا در هنگام بروز مشکلات هوایی (تاخیر در پرواز ، لغو شدن پرواز ، از دست دادن پرواز connection یا ممانعت از سوار شدن به هواپیما) و دردسرهای ایجاد شده برای چمدان های آنها (گم شدن، تاخیر در رسیدن یا آسیب به چمدان)، حقوقشان را در کمترین زمان به کمک متخصصان ما دریافت نمایند.

در صورت داشتن سوالات بیشتر و نیاز به راهنمایی با مشاوران خسارتگیر در ارتباط باشید.

آموزشیمعرفی فرودگاه ها

تور تفریحیتور داخلیتور رایگان استانبولتورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمتتوضیحات تور استانبولفرودگاه ناريتافرودگاه ناریتا توکیوفرودگاه ناریتای ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *