آيا تاخير پرواز منجر به دريافت غرامت مي شود؟؟؟

آيا تاخير پرواز منجر به دريافت غرامت مي شود


دريافت غرامت تاخير پرواز:

يكشنبه 9 فوريه 2020 ميلادي كه برابر است با تاريخ 20 بهمن 1398 شمسي،  پرواز 724 ايران اير از مبدا آمستردام هلند، فرودگاه (Schiphol) به مقصد تهران با هواپيماي ايرباس Airbus A300B4-605R با 51 دقيقه تاخير از فرودگاه آمستردام را ترك كرد. بعد از 1 ساعت و 45 دقيقه پرواز جهت سوختگيري در فرودگاه  Federico Fellini Int’l  واقع در ريميني در ايتاليا، فرود آمد، سوخت گيري هواپيما يك ساعت و 45 دقيقه  به طول انجاميد و بعد از آن هواپيما به سمت فرودگاه بين المللي امام خميني در تهران حركت كرد و بعد از 4 ساعت و 10 دقيقه پرواز در تهران، فرودگاه بين المللي امام خميني فرود آمد. اين پرواز نهايتا با سه ساعت تاخير به تهران رسيد طبق برنامه قبلي اين پرواز بايد ساعت 20:50 به تهران مي رسيد كه توانست ساعت 11:40 مسافرانش را به تهران برساند.

 

 

 

-آيا اين تاخير منجر به دريافت غرامت ميشود و مسافران اين پرواز مي توانند از شركت هواپيمايي بابت تاخير بوجود آمده غرامت دريافت كنند؟

كارشناسان خسارتگير جهت مشاوره و راهنمايي مسافران براي دريافت غرامت آماده پاسخگويي هستند. با توجه به تحريم هاي نا جوانمردانه اي كه به ايران تحميل شده است اين ما هستيم كه بايد به دنبال راهكارهاي جهت جلب رضايت هموطنانمان، ايجاد آرامش آنها باشيم و جهت حفظ اطمينان و اعتماد نسبت به ايران و ايراني كوشا باشيم .

 

اخبار

اگر از پرواز جا ماندیم چه کنیمپرواز ايران ايرتاخير پروازجا ماندن از پروازدریافت غرامت پروازدیر رسیدن به پروازلغو پرواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *