معمولا بازدید از مکانهای مخوف و خالی از سکنه برای افراد جذابیت دارد، شاید برگزاری مراسم هالوین هم به همین دلیل باشد، بنابراین خسارتگیر سعی کرده در اینجا برخی از اسرارآمیزترین و ترسناک ترین مکانهای اروپا را به شما معرفی کند.

1-کاخ بیور- سجور واقع در پرتغال  (Beau-Séjour Palace)

پرتغال یک کشور قدیمی است و مانند هر کشور قدیمی، دارای تعداد زیادی بناها، کاخها، خانه ها و ویلاهایی جالب و دیدنی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند و توریستهای زیادی هم برای بازدید از این اماکن برنامه ریزی می کنند، این کاخ در لیسبون قرار دارد که در واقع جزء خالی ترین و بی سکنه ترین منطقه کشور محسوب می شود.

ساکنین سابق آن ادعا دارند که اشیاء در این مکان بدون دلیل حرکت می کنند و یا در و پنجره ها به طور ناگهانی و به خودی خود بسته می شوند، البته این ادعا ها فقط مربوط به سکنه نمی شود بلکه بازدیدکنندگان هم صداهایی مانند صدای زنگ در باغ می شنوند در حالی که اصلا زنگی در باغ وجود ندارد.

2- قلعه زویکوف واقع در جمهوری چک  (Zvíkov Castle)

این قلعه در قرن اول میلادی توسط سلت ها ساخته شده است و سوابق قلعه فعلی مربوط به قرن 13 میلادی می شود که گفته می شود Zvíkov Imp تا سال 1597 این قلعه را خالی از سکنه قرار داده است به دلیل  اینکه برخی از نمادهای مرموز حکاکی شده در این قلعه وجود داشته است و اهالی این منطقه معتقد هستند که اگر کسی یک شب را در ساختمان این قلعه به صبح برساند در طی یک سال آینده خواهد مرد و بیشتر از یک سال عمر نخواهد کرد و حتی ممکن است با یک سگ سه جانبه، چشم آتشی، که از یک تونل مخفی محافظت می کند روبرو شود.

بنابراین اگر به دنبال بازید از یک مکان ترسناک، مخوف و هیجان انگیز در اروپا هستید خسارتگیر دیدن این قلعه در جمهوری چک را به شما توصیه می کند.

 

3- HOIA-BACIU FOREST  در رومانی

مخوف ترین و طبیعی ترین جنگل رومانی در تراسیلوانیا است.

آیا می خواهید به مرموزترین جنگل دنیا نگاهی بیندازید؟ جنگل  HOIA-BACIU FOREST به دلیل داشتن درخت های عجیب و غریب و یک مکان دایره ای شکل، که در آن هیچ گیاهی رشد نمی کند به عنوان مرموزترین جنگل دنیا شناخته شده است، این جنگل نام خود را از چوپانی گرفته است که به همراه یک گله 200 تایی در این منطقه ناپدید شدند، همچنین آقای هک ، تکنسین ارتش در سال 1968 که برای تهیه گزارش و پاکسازی به این منطقه رفته بود، جان خود را از دست داد ظاهرا این مکان برای کسانی که تصمیم به کنجکاوی و یا پاکسازی از جنگل را دارند و یا تصمیم دارند از قدرت خود برای اهداف نابخردانه استفاده کنند، جای مناسب و امنی نخواهد بود.

 

4- آرامگاه پاساژ گاوریینس واقع در فرانسه  

این آرامگاه بسیار قدیمی است و در جزیره کاوریینس در نزدیکی بریتانیا در فرانسه واقع شده است و قدمتی حدود پنج هزار و پانصد سال دارد و یکی از جالب ترین و بزرگ ترین جاذبه هنری محسوب می شود. برای رفتن به این منطقه و بازدید از این اثر هنری شما به یک راهنما و یک قایق نیاز دارید. شاید سفر به این منطقه کمی سخت باشد ولی ارزشش را دارد.

 

 

واقع در لهستان   Czermna Skull Chapel –5

آیا شما در مورد جمجه، فجایع استخوانی و کلیساها در جمهوری چک چیزی می دانید؟

و اینکه چه چیزی باعث می شود افراد علاقه مند به سرمایه گذاری و بازدید از کلیسای جمجه در جنوب غربی لهستان شوند؟

واکلاوتوماسک، کشیش قرن هجدهم و یک قبرستان محلی با همکاری یکدیگر، اقدام به ساخت این کلیسا کردند و از گورهای دسته جمعی مردمی که در جنگها و اپیدمی ها جان باختند و همچنین از بقایای 3000 نفر در ساخت این کلیسا استفاده شده است، در حالی که  21000 نفر نیز در زیر این کلیسا مدفون شده اند و استراحت می کنند.

6- قلعه بیلورود-دنیستروسکی واقع در اوکراین:

قلعه ابیلورود از بزرگترین قلعه های اوکراین است، البته این دلیل مخوف بودن آن نیست. افراد زیادی معتقد هستند که از در زیر این قلعه، غارهایی وجود دارد که ساکنان آن شاخ دار هستند و وقتی بوی انسان ها را استشمام کنند به سمت آنها حمله می کنند. هیچ کس نمی داند این افراد چه کسانی هستند اما تئوری های رایج بیان می کند که احتمالا فرزندان استرالوپیتکلوس آنجا زندگی می کنند.

7- تالین در شهر استونی

اصولا مرکز شهر تالین خالی از سکنه است و بازدید از برج های معروف و دیوارهای دفاعی برای افراد می تواند جالب باشد و یا حتی اقامت در یک هتل قدیمی و مخوف هم می تواند برای افراد بسیار هیجان انگیز باشد زیرا احتمال این وجود دارد که در اتاقی که اکنون شما اقامت دارید، در گذشته فردی در آن اتاق اقامت داشته که توسط یک غاصب مورد تعقیب قرار گرفته است و یا وقتی در خیابانهای قدیمی قدم میزنید احساس ترس و وحشت از این همه سکوت و مرموز بودن در وجود شما شکل می گیرد.

-اما معمولا در سفرهای هوایی که انجام می شود  احتمال وجود مشکلاتی چون تاخیر پرواز، لغو شدن پرواز و کنسل شدن پرواز، از دست دادن پرواز کانکشن، ممانعت از سوار شدن به هواپیما به دلیل فروش بلیط بیشتر از صندلی های هواپیما و…..همیشه وجود دارد و به مسافر خسارت های زیادی وارد میکند، که گاها کل برنامه سفر به هم میریزد.

آیا به نظر شما ارواح باعث ایجاد تاخیر در پرواز، لغو و یا کنسل شدن پرواز شما شده اند؟

در اینجا خسارتگیر به شما می گوید: اصلا نترسید و نگران نباشید، فقط کافیست با خسارتگیر تماس بگیرید و از خسارتگیر بخواهید تا خسارت وارد شده به شما را جبران کند، خسارتگیر همواره مدافع حقوق مسافران است و جهت دریافت حقوق مسافر تمام تلاش خود را می کند و پیگیر حق مسافر خواهد بود، بنابراین شما می توانید کارتان را به خسارتگیر بسپارید و خودتان بدون نگرانی به سفر ادامه دهید و از سفر لذت ببرید.

آموزشیاخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *