سانحه هواپبمایی در فرودگاه schiphol در آمستردام هلند

سانحه هواپبمایی در فرودگاه schiphol در آمستردام هلند


هواپیما ایزی جت با هواپیما ک ال ام برخورد کرد.

امروز صبح سه شنبه 18 تیر 1398 (9 جولای 2019) هواپیمای مسافربری ایزی جت  A320 با هواپیمایی ک ال ام BOEING737  در مقابل گیت با هم بر خورد کردند و هر دو هواپیما آسیب دیدند. این اتفاق باعث ترس ونگرانی مسافران وسرنشینان هواپیما شد.

سانحه هوایی

سانحه هوایی

برخی از شبکه های خبری نوشته اند یک هواپیمای ایزی جت ویک هواپیما ک ال ام در دروازه ورودی فرودگاه آمستردام سقوط کردند، پرواز ایزی جت از آمستردام به مقصد لندن می رفت. وهواپیمای ک ال ام بدون سرنشین بوده است.

یکی از مسافران ایزی جت گفت: من امروز صبح در هواپیما بودم و ناگهان صدای وحشتناکی شنیدم و بعد از چند ثانیه هواپیما متوقف شد به نظر می رسید هر دو هواپیما عقب تر از ترمینال هستند زمانی که هواپیما متوقف شد پنجره های آنها در مقابل هم بود.مسافران مدتی در هواپیما گیر کرده بودندو بعد از خروج از هواپیما مسافران مجبور شدند با پرواز جایگزین به سفر خود ادامه بدهند مسافران ایزی جت با 5ساعت تاخیر به مقصد رسیدند.

سانحه هوایی

سانحه هوایی

مقام ارشد کنترل هوایی هلند گفت که این هواپیماها در طول PUSHBACK  برخورد کرد فرایندی که هواپیما قبل از خروج از دروازه دور می شود.

علت حادثه و تصادف توسط هیات ایمنی هلندی مورد بررسی قرار گرفته است.

اخبار

حقوق پروازحقوق مسافران هواییخسارت از شرکت هواپیماییخسارت گیرخسارتگیرسانحه هوایی امروزسانحه هوایی دیروزغرامت از پروازفرودگاه آمستردامهواپیمایی klm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *