معرفی بهترین ایرلاین های ایرانی


همانطور که میدانید شرکت های هواپیمایی زیادی در ایران وجود دارند که بسیاری از سفر های داخلی و خارجی را پوشش میدهند. اما در این سفر ها بارها مشکلاتی همچون تاخیر یا دیر رسیدن چمدان به وجود آمده که مسافران را به فکر بررسی و انتخاب یک ایرلاین مناسب برای سفر خود کرده است.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که کدام یک از این شرکت ها کیفیت بهتری دارد و خدمات بهتری را به مشتری های خود ارائه میدهد ؟

 پس با ما در این بررسی همراه باشید.

هیچ رتبه بندی و ترتیب خاصی در این بررسی وجود ندارد و صرفا طبق آمار و سوابق که شامل تکنولوژی موجود، کیفیت هواپیماها، خدمات ارائه شده و رضایت مسافرین مورد بررسی قرار گرفته است.

  1. 1. شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) :

ایران ایر یا همان هما، قدیمی ترین و بزرگترین ایرلاین ایران است که جایگاه ویژه ای بین تمامی مسافرین ایرانی دارد.

ایران ایر دارای 43 هواپیما است که از پیشرفته ترین و استاندارد ترین سیستم های دنیا استفاده میکنند. همچنین پیروی از قوانین بین المللی باعث شده تا کیفیت مطلوب تری به مسافران ارائه شود .

ایران ایر دارای کترینگ منحصر به فرد خود است که کیفیت خوبی را دارا میباشد که تنوع غذایی مناسبی دارد.

در مجموع ایران ایر با محیا کردن فضایی مطلوب و برخورد گرم و صمیمی مهمانداران، تبدیل به یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین ایرلاین های کشور شده.

هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر

2 .  شرکت هواپیمایی ماهان :

ماهان یکی دیگر از بهترین و مهم ترین خطوط هوایی ایران است که مجهز به ناوگانی خوب و قدرتمند است.

رضایت مندی مسافران خارجی از سفر با ماهان، باعث شده مسافران خارجی ترجیح دهند با این ایرلاین سفر کنند. همچنین پیروی از قوانین بین المللی و خدمات ارائه شده خوب، مزید بر علت شده تا مسافران این شرکت را برای پرواز انتخاب کنند.

اطلاع رسانی سریع از تغییرات وضعیت پرواز یا میزان تاخیر هواپیما از طریق سامانه پیامکی یا ایمیل، یکی دیگر از خدمات خوب ماهان است.

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان

مسافران ماهان میتوانند غذای مخصوص خود را 72 ساعت قبل از پرواز سفارش دهند.

با توجه به فضای کابین ، مسافران مشکلی برای تنظیم صندلی خود نخواهند داشت به همچنین برای پرواز های بیشتر از 3 ساعت، مسافران میتوانند به دلخواه از بین فیلم ها و موسیقی های ارائه شده توسط مهماندار انتخاب کنند تا هنگام پرواز مشغول تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی باشند.

آموزشیاخبار

حقوق مسافرانرتبه بندی ایرلاین های داخلیرتبه بندی شرکت های هواپیمایی جهانرتبه هواپیمایی ایران در جهانشکایت از شرکت هواپیماییقوانین پروازلیست شرکت های هواپیمایی ایرانمعرفی انواع هواپیماهای مسافربری ایراننظرات درباره هواپیمایی آتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *