بهترین فرودگاههای جهان از نظر ارائه سریعترین وای فای رایگان

بهترین فرودگاههای جهان از نظر ارائه سریعترین وای فای رایگان:

بهترین فرودگاههای جهان از نظر ارائه سریعترین وای فای رایگان:


معمولا منتظر ماندن در فرودگاهها  بسیار خسته کننده و کنسل کننده است و خصوصا در زمانهایی که مسافر زودتر به فرودگاه برسد، پرواز تاخیرهای طولانی داشته باشد و یا پرواز کنسل شود. ارائه وای فای رایگان یکی از خدمات فرودگاهی است که در 10 سال اخیر بعنوان یک ضرورت شناخته می شود. خوشبختانه امروزه اینترنت رایگان در فرودگاهها در حال رواج است، بسیاری از مسافران از این امکان برای ارتباط با عزیزانشان استفاده می کنند و این باعث می شود که در هنگام انتظارات طولانی مدت در فرودگاهها برای پروازهای کانکشن ویا ترانزیت مسافر سرگرم شود.

وجود اینترنت رایگان در شرایط مشکلات پروازی، باعث شده مسافران با مراجعه به وب سایت خسارتگیر از حقوق خود اگاه شوند وبه کمک تیم خسارتگیر به راحتی به حقوق خود دست یابند.

این روزها صرف زمان در فرودگاهها برای متخصصین و صاحبان مشاغل دیگر بعنوان زمان از دست رفته حساب نمی شود این روزها حتی در طول پرواز هم امکان داشتن اینترنت پرسرعت فراهم شده است و متخصصان می توانند به راحتی با همکاران خود در سراسر جهان ارتباط داشته باشند و به کار خود ادامه دهند.

متاسفانه در همه فرودگاهها سیستم اتصال به وای فای برابر نیست و سرعت آنها متغیر می باشد.بعضی از آنها قبل از تبدیل به یک سیستم پولی فقط چند دقیقه قابلیت اتصال دارند.

شرکت خسارتگیر در این مقاله بهترین فرودگاههای جهان را از نظر ارائه خدمات  wi-fi  رایگان معرفی می کند :

1-فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما واقع در واشنگتن، ایالات متحده آمریکا

Seattle-Tacoma International Airport, Washington, USA

دانلود:  103 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 93/155 مگابیت بر ثانیه

سرعت اتصال ایتنرنت وای فای در فرودگاه سیاتل در سالهای 2018-2019، 9/135% بهبود یافته است و همه ترمینالها و پایانه های فرودگاه دارای اینترنت رایگان می باشد.

فرودگاههای  ایالات متحده در سالهای اخیر با عقب ماندن از همتاهای آسیایی خود، سیستم اتصال اینترنت خود را بهبود بخشیدند ودر حال حاضر اکثر فرودگاههایی که در لیست قرار دارند آمریکایی هستند.

اگر در فرودگاه دچار مشکلاتی همچون تاخیرهای طولانی، کنسل شدن پرواز شدید و یا از سوار شدن شما به پرواز به علت رزرو بلیط بیشتر از ظرفیت هواپیما ممانعت به عمل آمد و یا پرواز ترانزیت خود را از دست دادید، به راحتی می توانید با اینترنت رایگان در فرودگاهها به سایت خسارتگیر مراجعه کنید تا متخصصین شرکت خسارتگیر شما را راهنمایی کنند تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن حق وحقوق خود دست پیدا کنید .

2- فرودگاه بین المللی دنور واقع در کلورادو، ایالات متحده آمریکا

Denver International Airport, Colorado, USA

دانلود:  68/78 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 75/98 مگابیت بر ثانیه

وای فای رایگان فرودگاه بین المللی دنور در دوسال گذشته به طور مرتب در صدر نمودارهای سریعترین اتصال اینترنت فرودگاهها قرار گرفته بود که اخیرا توسط sea-tac  حذف شده است.

مسافران در این فرودگاه هم به کانال وای فای 5 گیگاهرتزی دسترسی دارند و هم برای مسافرانی که دستگاههای قدیمی تری دارند، امکان اتصال به کانال 2/4 گیگاهرتزی وجود دارد.

3- فرودگاه بین المللی کلگری- کلگری کانادا

Calgary International Airport, Calgary, Canada

دانلود:  23/67 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 99/87 مگابیت بر ثانیه

فرودگاههای کانادا به طور مرتب در حال بهبود بخشیدن به خدمات وای فای هستند، در بین فرودگاههای کانادا، فرودگاه کلگری سریعترین سرعت wi-fi  را دارد این فرودگاه همچنین دارای چندین اسپا، رستوران،موزه فضایی که در آن سنگهای ماه و ماکتهای شاتل فضایی وجود دارد.

اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر در هنگام انتظار در فرودگاه برای سوار شدن به هواپیما، با سرگرم شدن در اینترنت و یا امکانات دیگر در فرودگاه،  از گذشت زمان غافل شوید و پروازتان را از دست دهید، متاسفانه شرکت خسارتگیر هیچ کمکی نمی تواند به شما بکند زیرا در این حالت مقصر خود شما هستید نه شرکت هواپیمای!

4- فرودگاه بین المللی هارتسفیلد، کلسون آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده

Hartsfield Jackson Atlanta International Airport, Georgia, USA

دانلود:  62/59 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 34/69 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه هارتسفیلد-کلسون آتلانتا بعنوان شلوغ ترین فرودگاه جهان که سالانه به 104 میلیون مسافر خدمات ارائه می دهد.

اگرچه حجم بالای مسافر میتواند سرعت اینترنت را دچار مشکل کند اما فرودگاه آتلانتا هنوز هم از نظر سرعت اینترنت رتبه بسیار بالایی دارد.

فقط اگر مسیر شما به این فرودگاه افتاد حتما دستگاههای خود را شارژ نگه دارید زیرا پیدا کردن یک پریز برق که اشغال نباشد، دشوار خواهد بود.

5- فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

San Francisco International Airport, California, USA

دانلود:  78/54 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 34/61 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه سانفرانسیسکو بیشترین پیشرفت را از سال 2018 با 718% پیشرفت در زمینه ارائه وای فای رایگان به مسافران داشته است. این فرودگاه دارای آکواریوم، موزه حمل و نقل هوایی و یک کتابخانه نیز می باشد0

6- فرودگاه بین المللی فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ایالات متحده آمریکا

Philadelphia International Airport, Pennsylvania, USA

دانلود:  38/51 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 50/54 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه بین المللی فیلادلفیا بعنوان سریعترین و قابل اعتمادترین اینترنت شناخته شده است. این فرودگاه با دارا بودن تعدادی سالن مناسب باعث آرامش مسافران شده است و همچنین با چندین رستوران محلی متخصص در غذاهای خرچنگ تازه، سیب زمینی سرخ کرده، قهوه بوداده و … میزبان مسافران خواهد بود.

7- فرودگاه بین المللی ونکور، کانادا

                                                    Vancouver International Airport, Canada

دانلود:  11/50 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 06/56 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه ونکور بسیار شلوغ است اما سیستم وای فای آن نسبت به فرودگاه تورنتو بسیار سریع تر است.

در حالی میانگین سرعت بارگیری فرودگاه ونکور 11/50 مگابیت بر ثانیه است سرعت وای فای فرودگاه تورنتو 14/7 مگابیت بر ثانیه را می تواند مدیریت کند که کمترین سرعت را در بین فرودگاه های آمریکای شمالی دارد.

8-فرودگاه بین المللی دبی، امارات

 Dubai International Airport, UAE

دانلود:  50/39 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 27/46 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه دبی شلوغ ترین و پر ترافیک ترین فرودگاه است و سالانه 88 میلیون مسافر را سرویس دهی می کند و دارای پرسرعت ترین اینترنت در آسیا می باشد.

فرودگاه دبی دارای امکانات زیادی است از جمله دارای باغ های سرپوشیده و سرگرم کننده و سالنهای بدنسازی و دوش برای استحمام می باشد0

9- فرودگاه بین المللی محمدپنج، کازابلانکا، مراکش

Mohammed V International Airport, Casablanca, Morocco

دانلود:  46/33 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 95/0 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه بین المللی محمد پنج در مراکش دارای سریعترین سرعت اینترنت وای فای در فرودگاههای آفریقا است، اما سرعت بارگیری آن بسیار کم و فقط 95/0 مگابیت بر ثانیه دارد و برای دیدن فیلم به صورت آنلاین با سرعت 46/33 باید مدتی صبرکنید وکمی صبور باشید.

10- فرودگاه کنگوناس، سائوپائولو، برزیل

Congonhas-São Paulo Airport, Brazil

دانلود:  19/30 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 25/36 مگابیت بر ثانیه

سریعترین سرعت اینترنت در آمریکای جنوبی مربوط به فرودگاه برزیل است،  این بدان معنا است که مسافران محلی که در این فرودگاه منتظر پرواز خود هستند، می توانند از اینترنتی استفاده کنند که به مراتب سریع تر است از  آنچه در منزل دارند.

11- فرودگاه لگوردیا،نیویورک، ایالات متحده آمریکا

LaGuardia Airport, New York, USA

دانلود:  49/28 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 03/16 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه لگوردیا در کوئینز، نیویورک واقع شده است. اگرچه فرودگاه هیجان انگیزی نیست اما در همه ترمینال ها، وای فای مناسبی دارد.

12- فرودگاه بین المللی شرمیتیفو، مسکو، روسیه

Sheremetyevo International Airport, Moscow, Russia

دانلود:  18/28 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 39/34 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه شرمیتیو در روسیه همچنان، سریع ترین وای فای را در اروپا دارد و یک فرودگاه راحت برای مسافران کاری بحساب می آید.

نکته مهم این است که اگر چه در این فرودگاه دسترسی به اینترنت رایگان است اما برای دسترسی به آن و اتصال به یک شماره تلفن روسی نیاز است.

13- فرودگاه بین المللی سئول،اینچئون، کره جنوبی

Seoul Incheon International Airport, South Korea

دانلود: 52/26 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 76/32 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه سئول، دارای وای فای سریع و قابل اعتماد است این فرودگاه دارای طیف گسترده ای از فعالیتهای دیگر است تا مسافران بتوانند در زمان انتظار برای سوار شدن به هواپیما هم شغل خود را حفظ کنند و هم اوقات خود را در باغ سرپوشیده، خرید، سینما و یا رستوران بگذرانند.

14- فرودگاه بین المللی شیکاگو اهارا، ایلینویز، ایالات متحده آمریکا

Chicago O’Hare International, Illinois, USA

دانلود: 20/24 مگابیت بر ثانیه، آپلود: 48/14 مگابیت بر ثانیه

فرودگاه بین المللی شیکاگو اخیرا وای فای نامحدود را برای مسافران راه اندازی کرده است.این فرودگاه دارای چندین اسپا، سالن های ورزشی، نمایشگاههای هنری که از معروف ترین آنها یک تونل نور است که کانکسهای  bوc را به هم متصل می کند.

امروزه وجود وای فای رایگان در فرودگاهها ضرورت دارد. در حال حاضر در ایران 8 فرودگاه بین المللی فعال وجود دارد، فرودگاه بین المللی مهرآباد، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد،فرودگاههای بندرعباس، تبریز، زاهدان،شیراز ویزد، که این فرودگاهها هم دارای خدمات اینترنت رایگان می باشند.

اگر در سه سال گذشته پرواز شما لغو یا کنسل شده و یا تاخیر طولانی داشته، شما می توانید از شرکت هواپیمایی تا 600 یورو غرامت دریافت کنید و چنانچه مشکل چمدانی برای شما پیش آمد، چمدان شما گم شد، آسیب دید و یا دیرتر به دست شما رسید این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از شرکت هواپیمایی غرامت دریافت کنید، بنابراین برای آگاهی از حقوق خود حتما با مشاوران خسارتگیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین حقوق مسافر بهره مند شوید . مشاوران خسارتگیر این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بدون هیچ پیش پرداختی، از شرکت هواپیمایی شکایت و غرامت نقدی دریافت کنید.

0Shares

اخبار

بهترین فرودگاه از نظر وای فایبهترین فرودگاه دنیابهترین فرودگاه دنیا کدام استخسارت از هواپیمایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *