بار ها پیش آمده که در فرودگاه ، تاخیر در پرواز خارجی به وجود آمده و ما باید ساعت ها وقت خود را در فرودگاه بگذرانیم . اما در این بین چه کارهایی میشود انجام داد ؟

1. مطالعه کنید : می توانید همیشه کتاب مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید که در صورت تاخیر در پرواز، به مطالعه آن بپردازید . حتی میتوانید اپلیکیشن های مختلفی روی گوشی خود نصب کنید تا کتاب ها را به صورت دیجیتال تهیه و مطالعه کنید .

2.گوش دهید : موزیک های دلخواه خود را در موبایل هوشمند خود به همراه داشته باشید و در این زمان گوش دهید . حتی میتوانید بر حسب علاقه پادکست یا کتاب صوتی گوش دهید . برای دسترسی آسان تر میتوانید از نرم افزار هایی نظیر اسپاتیفای و . . . استفاده کنید .

3.. چیزی بخورید : اگر مجبور شدید در فرودگاه، طولانی تر از برنامه زمان بندی شده قبلی معطل شوید، بسته به میزان تاخیر و طول پرواز، خطوط هوایی وظیفه دارند غذا و نوشیدنی در اختیار شما قرار دهند . در صورتی که این اتفاق نیافتاد میتوانید به یکی از رستوران ها یا کافی شاپ های اطراف داخل فرودگاه مراجعه کرده و خوراکی دلخواه خودتون رو سفارش بدید . فقط یادتان باشد فاکتور انها را پیش خود نگه دارید، چرا که خسارتگیر میتونه اون هزینه هارو برای شما دریافت کنه.

4.استراحت کنید : اگر هواپیمای شما بیش از اندازه تاخیر داشت و شما خسته بودید میتوانید به نزدیک ترین هتل مراجعه و در آنجا استراحت کنید . فقط به یاد داشته باشید فاکتور رو پیش خودتان نگه دارید تا خسارتگیر بتواند هزینه اقامتتان را به عنوان غرامت برای شما دریافت کند .

آموزشیاخبار

برترین فرودگاه هاخسارت از شرکت های هواپیماییخسارت از شرکت هواپیماییخسارت از هواپیماییخسارت گیردریافت خسارت از ایرلاینسانحه هوایی امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *